Nasza misja
DGM Architekci Konsorcjum tworzy grupa architektów z pasją. DGM zostało założone jako efekt współpracy architektów – Adama Derlatki, Agnieszki Gozdek, Joanny i Pawła Migut.
 
Zajmujemy się projektowaniem architektury oraz przestrzeni. Oferujemy pełen zakres usług projektowych i doradczych: od wyboru działki, poprzez projekt koncepcyjny, uzyskanie pozwolenia na budowę, aż do zakończenia inwestycji.
Prowadzimy i opracowujemy: projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wykonawcze.
 
W swoim podejściu do projektowania szukamy najlepszych rozwiązań, popartych wieloma analizami, wnioskami i szkicami. Uważamy że nie ma „trudnych” działek, są tylko bardziej skomplikowane projekty. Nie ma też jednej odpowiedzi, ani metody na architekturę.
 
Tworzymy architekturę dostosowaną do indywidualnych wymagań naszych klientów. Z równą pasją podchodzimy do projektów dużej i małej skali, zawsze poszukując najlepszego rozwiązania odpowiadającego potrzebom inwestora. Kontekst, miejsce, kultura – to wszystko tworzy architekturę i jej charakter.
 
Stawiamy na wiedzę, rzetelność i profesjonalizm. Jednocześnie nasze międzynarodowe doświadczenie oraz młody zespół sprawiają, że nasze projekty są świeże i dynamiczne. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie. Staramy się, by były niepowtarzalne i funkcjonalne jednocześnie. Dokładamy wszelkich starań, by plany naszych Inwestorów zamienić w rzeczywistość z dbałością o najmniejszy detal.